Flora-Art

Fashion / glamour

Nie musisz być profesjonalną modelką, aby wziąć udział w sesji fashion glamour!
Każda kobieta jest piękna, trzeba tylko umieć z niej to wydobyć - pozwól mi spróbować. Sesja może odbyć się w studio lub w plenerze, w cenie wliczony jest profesjonalny makijaż oraz stylizacja. Miejsce sesji, jeśli ma to być plener, wybieramy wspólnie łącząc pomysły i dopasowując miejsce do koncepcji sesji. Sesja trwa około dwie - trzy godziny. W ostateczności dostają państwo około 20 - 30 wyretuszowanych graficznie zdjęć.

Sesje niemowlęce / dziecięce

Na ten rodzaj sesji idealny moment jest... zawsze!
Dzieci zmieniają się z dnia na dzień, trzeba łapać chwile by mieć niezapomnianą pamiątkę na całe życie!
Sesje niemowlęce / dziecięce odbywają się w studio lub jeśli dopisuje pogoda w plenerze. Sesja trwa około od dwóch do trzech godzin w zależności od współpracy - dziecko samo dyktuje tempo, nie robimy nic na siłę, to ma być miłe dla każdego z nas. Jest czas na zabawę, jedzenie, przytulanie do mamy i oczywiście na zdjęcia.

Sesje ślubne

Tego rodzaju zdjęć niestety nie możemy wrzucić do jednego worka. Zdjęcia ślubne dzielimy na zdjęcia z ceremon i wesela oraz zdjęcia plenerowe.
Zdjęcia z ceremonii oraz wesela - pojawiam się u państwa już przed ślubem aby uwiecznić moment przygotowań, nerwowej atmosfery, ubierania się w piękne stroje, błogosławieństwa rodziców oraz drogę do kościoła lub urzędu. Następnie fotografowana jest cała ceremonia, do momentu wręczania życzeń oraz prezentów dla państwa młodych. Następnie przenosimy się na wesele, na którym zdjęcia robione są do momentu oczepin lub gdy ich nie ma - do godziny 24. Indywidualnie – jeśli Para chce fotograf może pozostać dłużej.

Zdjęcia plenerowe - odbywa się w miejscu, które państwo wybiorą - ewentualnie istnieje możliwość kiedy mogę zaproponować już znane mi miejsce. Sesja plenerowa trwa około trzech, nie wliczając czasu dojazdów do poszczególnych miejsc.

Sesje noworodkowe

Powinna odbyć się w pierwszych dniach życia dziecka - najlepiej 6 - 14 dniowe dzieciaczki. Maleństwa wtedy dużo śpią, trudne je obudzić przebieraniem lub przenoszeniem, a do tego są bardzo elastyczne a więc układanie je w różne pozycje nie stanowi żadnego niebezpieczeństwa czy bólu, ze względu na to iż dzieci pamiętają jeszcze jak były ułożone w łonie matki.
Sesja noworodkowa trwa około dwie do czterech godzin w zależności od współpracy maluszka, jest to też czas na ewentualne nakarmienie, przewinięcie lub po prostu poprzytulanie się do mamy. Sesja może odbyć się w studio lub w u państwa w domu.
Posiadam różne gadżety do sesji, m.in. czapeczki, kosze, futrzane kocyki, przebrania (np. Święty Mikołaj) itp. Studio jest dostosowane do sesji z maluszkiem - duże, czyste pomieszczenie, ogrzewane przez cały rok.

Sesje ciążowe

Sesje fotograficzne ciążowe proponuję wykonać gdy brzuszek jest już troszkę mocniej widoczny. Najlepszy czas na tego typu sesję to okres między 7 a 8 miesiącem ciąży.

Proszę aby przyszli rodzice zabrali ze sobą na sesję np. buciki dla maluszka, ubranko, maskotkę, zdjęcia USG. Oczywiście jakieś stroje na zmianę dla mamy - koszule rozpinane męża, koszulki, topy, spodnie, sukienki, można zabrać również przylegające, elastyczne koszulki, ale również przyda się cielista, gładka bielizna (do zdjęć z przeźroczystymi materiałami). Jeśli mama sobie tego życzy możemy zrobić kilka zdjęć bardziej intymnych, aby ukazać piękno tego cudownego stanu jakim jest ciąża. Przyszli tatusiowie podczas takich sesji są oczywiście bardzo mile widziani.

kontakt@flora-art.com.pl | 536-908-914
© Copyright by Marta Rybak 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jestem na FotoSzukacz.pl